Contactpersonen - Sport Balans Culemborg

Ga naar de inhoud

Contactpersonen

Contact
Bestuur

Voorzitter
Loek Heinsman
voorzitter@sportbalansculemborg.nl

Penningmeester
Johan Pont
penningmeester@sportbalansculemborg.nl

Secretaris
Vacature

Algemeen bestuurslid / PR
Claudy van Duijn
info@sportbalansculemborg.nl

Algemeen bestuurslid / Technische commissie
Danielle van der Heijden
daniellevanderheiden@gmail.com
Leiding


Ariëne van der Waal
Meisjes D2
Woensdag - 16:00-18:30 uur
Zaterdag - 11:30-14:00 uur
Meisjes D3
Woensdag - 17:00-19:00 uur
Zaterdag - 11:30-14:00 uur
Meisjes Divisie 6
Woensdag - 18:30-20:30 uur
Zaterdag - 11:30-14:00 uur
Meisjes recreatie  8-9 jaar
Donderdag - 17:00-18:00 uur

Meisjes recreatie  10-11 jaar
Donderdag - 18:00-19:00 uur             
Meisjes recreatie 12+
Donderdag - 20:00-21:00 uur



Asli Topçu
Hulpleiding
Meisjes recreatie 6-7 jaar
Woensdag - 16:00-17:00 uur
Peutergym 2-3 jaar
Vrijdag - 14:00-15:00 uur
Kleutergym 4-5 jaar
Vrijdag - 15:00-16:00 uur
Meisjes D3
Zaterdag - 12:00-14:00 uur
Meisjes Divisie 6
Zaterdag - 12:00-14:00 uur





Britte Heinsman
brittehein@gmail.com
Free running 8-12 jaar
Zaterdag - 16:00-17:00 uur
Free running 12+
Zaterdag - 17:00-18:00 uur
Free running gevorderden
Zaterdag - 18:00-19:00



Danielle van Doorn

Gym Extra (kinderen)
Woensdag - 13:15-14:00 uur



Elvira van Seventer

Meisjes Divisie 2/3/4
Vrijdag - 18:00-21:00 uur



Emma Bramer
Hulpleiding



Jorginho Girbaran

Martial Arts Tricking

Zondag - 14:00-15:30 uur







 
Hennie Uittenbogert
h.uittenbogert@gmail.com
Meisjes recreatie 6-7 jaar
Maandag - 16:00-17:00 uur
Meisjes recreatie 8-9 jaar
Maandag - 17:00-18:00 uur
Conditiegym (kinderen)
Woensdag - 12:30-13:15 uur
Gym Extra (kinderen)
Woensdag - 13:15-14:00 uur
Ouder-kind gym 1-3 jaar
Donderdag - 09:00-09:45 uur
 
Dynamic Tennis
Dinsdag - 16:00-17:30 uur
Woensdag - 21:00-22:00 uur
Fitness (gemengd)
Maandag - 18:30-19:30 uur
Maandag - 19:30-20:30 uur
Dinsdag - 20:00-21:00 uur
Woensdag - 13:30-14:30 uur
Woensdag - 14:30-15:30 uur
Woensdag - 18:30-19:30 uur
Sport en Spel
Dinsdag - 15:00-16:00 uur
Woensdag - 19:30-20:30 uur
Sportfit
Maandag - 09:00-10:00 uur
Maandag - 10:00-11:00 uur
Donderdag - 10:00-11:00 uur



Hilly de Heus
hillydeheus@hotmail.com
Meisjes D1
Maandag - 16:00-19:00 uur       
Meisjes Divisie 4
Maandag - 17:30-20:30 uur
Meisjes Divisie 2/3/4
Vrijdag - 18:00-21:00 uur                 
Meisjes N2/N3/N4
Dinsdag - 16:00-19:00 uur
Donderdag - 16:00-19:00 uur
Zaterdag - 09:00-12:00 uur
Zaterdag - 14:00-16:00 uur
Meisjes divisie 1/2/3
Dinsdag - 17:30-20:30 uur
Donderdag - 17:30-20:30 uur
Zaterdag - 09:00-12:00 uur
Zaterdag - 14:00-16:00 uur
Peutergym 2-3 jaar
Vrijdag - 14:00-15:00 uur
Kleutergym 4-5 jaar
Vrijdag - 15:00-16:00 uur
Kleutergym 5-6 jaar
Vrijdag - 16:00-17:00




Imke Burgers
imkeburgers@gmail.com
Jazzdans 4-7 jaar
Zaterdag - 09:00-10:00 uur
Jazzdans 8-12 jaar
Zaterdag - 10:00-11:00 uur



Janique van Putten
janiquevanputten@hotmail.com
Meisjes recreatie 6-7 jaar
Woensdag - 17:00-18:00 uur
Meisjes Divisie 2/3/4
Vrijdag - 18:00-21:00 uur



Jasmijn Kampstra
jazzmijn_gymmie@hotmail.com
Jong Talent (meisjes)
Maandag - 16:00-18:00 uur
Meisjes D1
Maandag - 18:00-19:00 uur
Meisjes N2/N3/N4
Donderdag - 18:00-19:00 uur



Joris Burgers
jorisburgers@live.nl
Jongens recreatie 7-10 jaar
Vrijdag - 18:00-19:00 uur
Jongens recreatie 10-12 jaar
Vrijdag - 19:00-20:00 uur
Jongens Selectie
Woensdag - 19:00-21:00 uur
Zaterdag - 09:00-12:00 uur



Karin Oosterom
katootje97@hotmail.com
Meisjes recreatie 9-10 jaar
Maandag - 18:00-19:00 uur
Meisjes recreatie 10-11 jaar
Maandag - 19:00-20:00 uur
Meisjes recreatie 12+
Maandag - 20:00-21:00 uur
Donderdag - 20:00-21:00 uur




Koen van Mourik
Hulpleiding




Maaike Papavoine
Hulpleiding




Marieke Snoek
Hulpleiding



Marit Elie
Hulpleiding




Mark Dubbeldam
m-mdubbeldam@ziggo.nl
Recreatie 18+ (gemengd)
Woensdag - 20:30-22:00 uur



Minke Bronk
Hulpleiding




Ruben Bainathsah
Hulpleiding




Sanne Papavoine
sanne@papavoine.com
Meisjes N2/N3/N4
Dinsdag - 16:00-19:00 uur
Meisjes divisie 1/2/3
Dinsdag - 17:30-20:30 uur
Donderdag - 18:00-20:30 uur
Meisjes D2
Woensdag - 16:00-18:30 uur
Zaterdag - 11:30-14:00 uur
Meisjes D3
Woensdag - 17:00-19:00 uur
Zaterdag - 11:30-14:00 uur

Meisjes Divisie 6
Woensdag - 18:30-20:30 uur
Zaterdag - 11:30-14:00 uur
Peutergym 2-3 jaar
Vrijdag - 14:00-15:00 uur
Kleutergym 4-5 jaar
Vrijdag - 15:00-16:00 uur
Kleutergym 5-6 jaar
Vrijdag - 16:00-17:00



Saskia Schellingerhout
turnensaskia@hotmail.nl
Meisjes N2/N3/N4
Donderdag - 16:00-19:00 uur
Zaterdag - 09:00-12:00 uur
Meisjes divisie 1/2/3
Donderdag - 17:30-20:30 uur
Zaterdag - 09:00-12:00 uur



Teun de Jonge
Hulpleiding




Willeke de Rooij van Diën
willeke-gymnastiek@hotmail.com
Meisjes D1
Maandag - 16:00-19:00 uur
Woensdag - 16:00-19:00 uur
Meisjes Divisie 4/5
Maandag - 17:30-20:30 uur
Meisjes Divisie 5
Woensdag - 18:30-20:30 uur



Overige

Mariska Vingerling
Ledenadministratie

Jeanine Weigand
Vertrouwenspersoon
Terug naar de inhoud