Lesrooster Sporthal Parijsch - Sport Balans Culemborg

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Lesrooster Sporthal Parijsch

Lesaanbod

Turnhal

* de freerunning lessen op de zaterdagen zitten helemaal vol.
Maandag
16:00-18:00Meisjes Jong TalentJasmijn Kampstra
16:00-19:00Meisjes D1Willeke de Rooij van Diën, Hilly de Heus
17:30-20:30Meisjes Divisie 4/5Willeke de Rooij van Diën, Hilly de Heus
20:00-21:00Meisjes recreatie 12+Ilse Oosterom
Dinsdag
16:00-19:00Meisjes N2/N3/N4Hilly de Heus, Linda Scholtens
17:30-20:30Meisjes Divisie 1/2/3Hilly de Heus
Woensdag
09:00-09:45Ouder-kind gym 1-3 jaarSaskia Jansen
12:30-13:15Conditiegym (gemengd)Hennie Uittenbogert
13:15-14:00Gym Extra (gemengd)Hennie Uittenbogert
14:00-15:00Free running 8-12 jaarTom Dijkhuis
15:00-16:00Free running 8-12 jaarTom Dijkhuis
16:00-19:00Meisjes D1Willeke de Rooij van Diën
16:00-18:30Meisjes D2
Sanne Papavoine, Ariëne van der Waal
17:00-19:00Meisjes D3
Sanne Papavoine, Ariëne van der Waal
18:30-20:30Meisjes Divisie 5Willeke de Rooij van Diën
18:30-20:30Meisjes Divisie 6Sanne Papavoine, Ariëne van der Waal
19:00-21:00Jongens SelectieJoris Burgers
20:30-22:00Recreatie 18+ (gemengd)Mark Dubbeldam
Donderdag
09:00-09:45Ouder-kind gymHennie Uittenbogert
16:00-18:00Meisjes Jong TalentLinda Scholtens
16:00-19:00Meisjes N2/N3/N4Saskia Schellingerhout
17:30-20:30Meisjes Divisie 1/2/3Saskia Schellingerhout, Hilly de Heus
20:00-21:00Meisjes recreatie 12+Karin Oosterom, Ariëne van der Waal
Vrijdag
09:15-10:00Ouder-kind gym 1-3 jaarSaskia Jansen
14:00-15:00Peutergym 2-3 jaar
Hilly de Heus, Sanne Papavoine
15:00-16:00Kleutergym 4-5 jaar
Hilly de Heus, Sanne Papavoine
16:00-17:00Kleutergym 5-6 jaarHilly de Heus, Sanne Papavoine
18:00-21:00Meisjes Divisie 2/3/4Elvira van Seventer, Hilly de Heus
Zaterdag
09:00-12:00Meisjes N2/N3/N4 en Divisie 1/2/3Saskia Schellingerhout, Hilly de Heus
09:00-12:00Jongens SelectieJoris Burgers
11:30:14:00Meisjes D2/D3 en Divisie 6Sanne Papvoine, Ariëne van der Waal
14:00-16:00Extra training N2 en Divisie 1/2Hilly de Heus
16:00-17:00Free running 8-12 jaar LET OP  - VOLBritte Heinsman
17:00-18:00Free running 12+ LET OP - VOLBritte Heinsman
18:00-19:00Free running gevorderden LET OP - VOLBritte Heinsman
Zondag
14:00-15:30Martial Arts TrickingYoussef el Yakoubi, Jorginho Girbaran

Overige zalen
Maandag
09:00-10:00Sportfit 55+Hennie Uittenbogert
10:00-11:00Sportfit
Hennie Uittenbogert
16:00-17:00Meisjes recreatie 6-7 jaar
Hennie Uittenbogert
17:00-18:00Meisjes recreatie 8-9 jaar
Hennie Uittenbogert
18:00-19:00Meisjes recreatie 9-10 jaar
Karin Oosterom
18:30-19:30FitnessHennie Uittenbogert
19:00-20:00Meisjes recreatie 10-12 jaar
Ilse Oosterom
19:30-20:30FitnessHennie Uittenbogert
Dinsdag
20:00-21:00FitnessHennie Uittenbogert
Woensdag
14:00-15:00Fitness 55+Hennie Uittenbogert
17:00-18:00Meisjes recreatie 6-7 jaarJanique van Putten
19:00-20:00Fitness
Hennie Uittenbogert
20:00-21:00Sport en Spel
Hennie Uittenbogert
21:00-22:00
Dynamic Tennis
Hennie Uittenbogert
Donderdag
10:00-11:00Sportfit
Hennie Uittenbogert
11:00-12:00RIBW Fitness
Hennie Uittenbogert
17:00-18:00Meisjes recreatie 8-9 jaarAriëne van der Waal
18:00-19:00Meisjes recreatie 10-11 jaarAriëne van der Waal
21:00-22:30Recreatief Volleybal (heren)Luc van Dam, Riny Blom
Vrijdag
18:00-19:00Jongens recreatie 6-9 jaarJoris Burgers, Carmen Kruisbeek
19:00-20:00Jongens recreatie 9-12 jaarJoris Burgers, Carmen Kruisbeek
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu